O firmie

Firma Stolarnia „ADAM” zajmuje się produkcją stolarki drewnianej od 1998 r. Założycielem firmy był Adam Kozłowski, który przez te kilkanaście lat swoich działań doprowadził do znacznego rozwoju firmy. Stolarnia „ADAM” zdobyła wiele doświadczeń, ugruntowała swoją pozycję na rynku oraz z roku na rok poszerza krąg zadowolonych Klientów. Po przystąpieniu do UE firma rozpoczęła współpracę z firmami z Niemiec, Francji, Belgii i Wielkiej Brytanii.

Podstawą naszej oferty są drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz okna.
Zajmujemy się również produkcją drzwi garażowych, parapetów drewnianych, listew przypodłogowych oraz różnych nietypowych zleceń.
Opierając się na wieloletnim doświadczeniu projektujemy i wykonujemy stolarkę pod indywidualne zamówienie Klienta. Nasi Klienci mogą u nas zrealizować swoje zróżnicowane potrzeby związane z kształtem, rozmiarem, kolorem oraz rodzajem materiału z jakiego produkt ma zostać wykonany. W ten sposób każde drzwi stają się niepowtarzalne.

Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy fachową poradę i najwyższą jakość towaru, jest to efekt wprowadzenia innowacyjnych technologii i rozwiązań organizacyjnych.

Katalog produktów

 Pobierz katalog

Kontakt

Stolarnia "Adam"
Chwałowice 98
37-455 Radomyśl n/s
Telefon: (015) 845 37 13
Fax: (0 15) 845 39 42
Telefon kom.: 605 279 399
e-mail: biuro@stolarniaadam.com.pl

Galeria realizacji

wszystkie realizacje»

Salony dystrybucji

Prowadzimy współpracę z salonami
z całej Polski.

Sprawdź gdzie możesz zobaczyć
i kupić nasze produkty»
Ogłoszenia ofertowe»

Formularz kontaktowy

Piękno tworzone
z drewna