Okna

Okna drewniane wykonane są z trzech gatunków drewna: sosny, merantu idębu. Nowoczesne okna drewniane najczęściej wybierane są przez osoby, które cenią naturalność, funkcjonalność i elegancki wygląd. W wyposażeniu okna jest szyba niskoemisyjna, okucia firmy ROTO. listwa przyszybowa i okapnik aluminiowy, dwie uszczelki okna wykonane są w dwóch profilach: PROFIL 68 mm i 88 mm.

Istnieje mozliwość wykonania okien; rozwiernych, uchylnych, przesuwnych oraz witryn stałych. Według upodobań klienta okna mozna doposażyć w szyby i okucia antywłamaniowe, szpros drewniany naklejany lub kontrukcyjny, a także szpros międzyszybowy. Naszym Klientom oferujemy okna w różnych wymiarach i kształtach.

Przekroje okien

Okno uchylno-przesuwne z okuciem Roto Patio S

Planując wyjście na balkon lub taras zastanawiasz się, czy duże drzwi rozwierne nie będą kolidowały z kwiatami lub innymi elementami wyposażenia wnętrza. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzą się drzwi uchylno-przesuwne. Umożliwiają one wygodne wietrzenie w pozycji uchylnej - jak pozostałe okna - i jednocześnie harmonizują z nimi wizualnie. zarówno Patio S w wersji standardowej jka i komfortowe Patio Z z automatem uchylająco-domykającym otwieraja okna i duże drzwi tarasowe przez przesunięcie ich na bok; to zdecydowana oszczędność miejsca. Drzwi uchylno przesuwne zalecane są jako wyjście na balkon, taraz lub ogrodu zimowego. Zgodnie z aktualnymi trendami w architekturze możliwe jest wykonanie w systemie Patio drzwi na całą wysokość pomieszczenia -  owysokości skrzydła do 2.70 m. Także ciężkie drzwi z podwójnymi szybami do budownica energooszczędnego o masie skrzydła do 200kg nie stanowią dla Patio najmniejszego problemu. Dzieki osłonkom o delikatnym kształcie uchylno-przesuwne drzwi maja nowoczesny wygląd i dyskretnie wkomponowują się w wystrój wnętrza. Dostępne w pięciu kolorach osłonki harmonizują kolorystycznie z klamkami.

Okno przesuwne z okuciem Roto Patio LIFE

Dzięki przesuwnemu okuciu Patio Life nie trzeba unosić dużych drzwi tarasowych podczas otwierania. Ciężkie, przesuwne drzwi o masie skrzydła do 400 kg dają sie teraz przesuwać lekko jak piórko na szynie jezdnej o długości do 6,5 m. Zapewnia to dużo światła w pomieszczeniu i pełne rozmachu otwarcie wnętrza. Szlachetny design rozwiązania Patio Life tworzy wyjątkową atmosferę mieszkania, która spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Najwiekszy atut tego rozwiązania: odpowiednie ustawienie klamki uruchamia górny i dolny elemet uszczelniający, gwarantując bardzo dobrą izolację lub rozszczelnienie całkowicie zaryglowanych drzwi. Antywyważeniowe elementy okucia w standardzie zapewniają skuteczne zabezpieczenie przed wyważeniem i spełniają wysokie wymogi w zakresie ochrony antywłamaniowej.

Stolarnia Adam Nowy, komfortowy, niski próg Patio Life z aluminiową, wymienną osłoną, podlegający w 100 % recyklingowi jest nadzwyczaj odporny na obciążenia. Płaska szyna jezdna zapewnia przejście bez barier

Okapniki

Szprosy

Realizacje

Nowość

Brak nowości

Katalog produktów

 Pobierz katalog

Kontakt

Stolarnia "Adam"
Chwałowice 98
37-455 Radomyśl n/s
Telefon: (015) 845 37 13
Fax: (0 15) 845 39 42
Telefon kom.: 605 279 399
e-mail: biuro@stolarniaadam.com.pl

Galeria realizacji

wszystkie realizacje»

Dystrybucja

Prowadzimy sprzedaż i montaż
stolarki okiennej i drzwi
na terenie całego kraju.

Zapytaj o szczegóły!

tel.: 605 279 399
email: biuro@stolarniaadam.com.pl

Formularz kontaktowy

Piękno tworzone
z drewna